Oblékáme postele

Obchodní podmínky

1) Všeobecná ustanovení

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené provozovatelem obchodu (Denisa Růžičková, ič 67909353, se sídlem Ostravská 215, Příbram VII, 261 01 ). Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2) Objednání zboží a služeb

Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí nákupního košíku v internetovém obchodě lozni.webnode.cz, telefonicky 602 614 432, e-mailu (denisa.ruzickova001@seznam.cz), či písemně na naši adrese Denisa Růžičková, Ostravská 215, Příbram VII, 261 01. Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Rozměry a ostatní údaje uvedené na našich stránkách, v katalozích, prospektech a jiných tiskovinách vycházejí z údajů výrobců. Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky. Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím.

3) Potvrzení objednávky

Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem.

4) Zrušení objednávky

Každou objednávku můžete do 1 hodiny zrušit a to telefonicky, či e-mailem a to bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží či služby.

5) Balné, poštovné a úhrada zboží

Cena poštovného je 129,- Kč, při objednávce nad 2 000,- Kč hradíme poštovné za Vás. Balné si neúčtujeme u žádných zásilek.

Zboží zasíláme na dobírku, platba je vyžadována v hotovosti při převzetí zboží. V případě, že se Kupující s Prodávajícím dohodli na osobním předání zboží, je možné zboží zaplatit v hotovosti při převzetí zboží

6) Dodací lhůta

Zboží expedujeme v den přijetí objednávky, dodání  k Vám je do 5 dnů od vytvoření objednávky.

7) Reklamace a záruka

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit prodávajícímu. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.  Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Kupující má právo vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu a bez jakýchkoliv poplatků odstoupit od smlouvy. Právo na vrácení zboží se vztahuje na nepoškozené zboží v původním obalu. Jestliže se u zboží při používání zboží projeví závada zboží, vyřizuje se tento problém v rámci reklamačního řízení.

Záruka se nevztahuje na:

  • a) vady vzniklé běžným používáním
  • b) nesprávným použitím výrobku
  • c) nesprávným skladováním

Postup při reklamaci:

  1. informujte nás o reklamaci emailem (denisa.ruzickova001@seznam.cz), telefonicky 602 614 432 či písemně na naši adrese Denisa Růžičková, Ostravská 215, Příbram VII, 261 01.
  2. zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
  3. do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu, doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě
  4. Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou.

Provozovatel:

Denisa Růžičková
Ostravská 215
Příbram VII
261 01

Tel.: 602 614 432
E-mail: denisa.ruzickova001@seznam.cz

IČO: 67909353
reg. u MÚ Příbram, OŽU

Nejsme plátci DPH

 

 

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás nový e-shop, kde naleznete celu naši nabídku. Podívat se můžete na www.oblekamepostele.cz

Stávající stránky budou do konce roku zrušeny.

Děkujeme za pochopení. Za team Oblékáme postle Denisa Růžičková

Vyhledávání

Kontakt

Denisa Růžičková Ostravská 215
Příbram VII
26101
602 614 432 Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás nový web na adrese www.oblekamepostele.cz, kde naleznete celou naši nabídku

Nově přidané zboží

Nejprodávanější zboží

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás nový e-shop, kde naleznete celu naši nabídku. Podívat se můžete na www.oblekamepostele.cz

Stávající stránky budou do konce roku zrušeny.

Děkujeme za pochopení. Za team Oblékáme postle Denisa Růžičková